- Reklama -

Będziemy mieć Mistrzów Agro?

MISTRZOWIE AGRO są to prestiżowe nagrody dla rolników, sołtysów i gospodyń. Głosowanie na etapie powiatowym zostało zakończone. Trwa wielki finał! Plebiscyt prowadzony będzie jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie - powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Głosowanie w etapie powiatowym zakończone. Etap wojewódzki już wystartował, głosowanie będzie trwać od 2 października do 11 października, do godz. 21:00. W plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy wybiorą także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie – jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Z powiatu biłgorajskiego w etapie wojewódzkim mamy swoich faworytów:

Na miejscu pierwszym w kategorii Sołtys Roku utrzymuje się Mariusz Pastuszek, Sołectwo Samsonówka, gmina Józefów. Liczba głosów na ten moment to 764

- Reklama -

 

W kategorii Koła Gospodyń wiejskich, KSW Zamszanki zajmują aktualnie drugie miejsce z liczbą głosów 957

 

Nominacje kandydatów do nagród zgłaszają partnerzy i patroni akcji – różne organizację rolnicze i wiejskie oraz samorządy, jednak zgłoszenia mogą przesyłać także mieszkańcy.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.