- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Będą pieniądze za tytoń

Wójt gminy Obsza informuje wszystkich producentów rolnych, którzy nie otrzymali zapłaty za sprzedany surowiec tytoniowy w latach 2014-2017 od firm "LUXOR" i "FTK Krasnystaw", o możliwości składania wniosków do ARiMR w Biłgoraju.

- Reklama -

Na stronie internetowej gminy Obsza ukazało się ogłoszenie, w którym jest mowa o możliwości złożenia wniosków do ARiMR i ubiegania się o zapłatę za surowiec tytoniowy. Chodzi o rolników, którzy w latach 2014-2017 sprzedawali tytoń firmom „Luxor” i „FTK Krasnystaw”. Rolnicy muszą złożyć wnioski terminie od 14.01.2019 r. do 25.01.2019 r.

Według uzyskanych informacji niezbędne do złożenia wniosku będą: faktury, umowy kontraktacyjne, odpis listy wierzytelności (w przypadku „FTK Krasnystaw”), który można uzyskać od syndyka masy upadłościowej na wniosek zainteresowanego.

- Reklama -

Ponadto informujemy, iż osoby, których zgłoszenia wierzytelności wypełnione były w Urzędzie Gminy Obsza nie muszą występować o wydanie takiego odpisu, ponieważ  pracownicy w porozumieniu z Syndykiem dopełnili wszystkich formalności w tej sprawie. Odpisy listy wierzytelności będzie można odbierać w pokoju nr 7 w godzinach od 7.30 do 15.30 (od 15.01.2019 r.).

Osoby, które przedłożyły dokumenty (faktury) dotyczące zaległości niewypłaconej przez firmę „LUXOR”, mogą odbierać ww. dokumenty w sekretariacie pokój nr 2 w godzinach pracy Urzędu.

Osoby, które posiadają niewypłacone należności zarówno w „FTK Krasnystaw”, jak i „LUXOR”, zobowiązane są do terminowego złożenia wniosku w ARiMR w Biłgoraju. Wnioski będą dostępne na stronie internetowej ARiMR.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.