- Reklama -

- Reklama -

Barwy Dnia Wczorajszego – kolejny singiel Kuby Nizio (film)

Po udanym debiucie z piosenką „Ujawnić Siebie”, wydaną w październiku ubiegłego roku, Kuba nie zwalnia tempa i wraca do nas z kolejnym singlem wraz z teledyskiem pt. „Barwy Dnia Wczorajszego”.

- Reklama -

„Barwy Dnia Wczorajszego” to bardzo intymny utwór, motywem przewodnim tego utworu są wspomnienia, uczucia tęsknoty wobec wielu chwil, osób, a także rzeczy. Nic w życiu człowieka nie dzieje się bez przyczyny, każdy człowiek ma możliwość przeżycia wielu wspaniałych chwil, lecz niestety większość z nich najprawdopodobniej się już nigdy nie zdarzy, pozostaną jedynie przedmioty, zdjęcia, filmy, utkwione w pamięci różnorakie słowa oraz wielobarwne obrazy, których malarzami jesteśmy my sami.

Oficjalny teledysk można obejrzeć poniżej: 

Rok 2020 pomimo wielu trudności był dla mnie bardzo pracowitym i przełomowym rokiem. Jestem ogromnie zadowolony i wdzięczny za bardzo pozytywny odbiór mojego ostatniego singla. Niesamowitym uczuciem jest słyszeć, że część ludzi utożsamia się z moją twórczością w oparciu o swoje własne doświadczenia – wyznaje Kuba Nizio. – Jeszcze kilka lat temu nawet przez myśl by mi nie przeszło, że będę wydawał własną muzykę, a co dopiero pracował nad moją debiutancką płytą, wydawało mi się to bardzo odległe i nieosiągalne. Dzisiaj natomiast jestem o krok od spełnienia jednego z największych marzeń. „Barwy Dnia Wczorajszego” to singiel zapowiadający moją debiutancką płytę, która – jeśli wszystko się powiedzie – swoją premierę będzie miała w drugiej połowie 2021 roku – podsumowuje wokalista z Biłgoraja

Nowa piosenka Kuby dostępna jest na wszystkich serwisach streamingowych takich jak: Spotify, Tidal, Itunes czy chociażby Deezeer. 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Red. 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.