Bardzo duże zainteresowanie konkursem

Do końca lutego trwał nabór w ramach konkursu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3. Już wiemy, że zainteresowanie konkursem jest bardzo duże, a wniosków wpłynęło dwa razy więcej niż w poprzednim naborze!

Wnioski, które wpłynęły w konkursie granatowym Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3, teraz są oceniane przez ekspertów. W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej sferze pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych, zarejestrowanych na terenie województwa lubelskiego, kwotą do 5000 zł.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom za złożenie wniosków w konkursie Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3. W naborze lutowym wpłynęło 511 wniosków. To ponad dwukrotnie więcej niż w poprzednim roku, kiedy wpłynęły 222 wnioski – informuje Maciej Mulawa, koordynator projektu z Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, która wraz z Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych jest realizatorem projektu.

Eksperci szacują, że puli środków wystarczy na 70-80 grantów. W poprzednim naborze dofinansowanie uzyskało 66 projektów. Wyniki oceny merytorycznej przewidywane są w drugiej połowie kwietnia bieżącego roku.

Więcej informacji na temat projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3 można uzyskać na stronie www.lubelskielokalnie.lbl.pl.

Projekt „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” dofinansowane jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.