Bardzo dobry mecz Łady

W ramach I kolejki grupy spadkowej IV ligi Łada Biłgoraj udała się do Łęcznej na mecz z rezerwami Górnika Łęczna

Łada Biłgoraj w ramach spotkania w grupie spadkowej IV ligi lubelskiej udała się do Łęcznej, gdzie rywalizowała z rezerwami Górnika Łęczna. Gospodarze byli wyraźnym faworytem tego spotkania, jednak to ekipa z Biłgoraja cieszyła się na koniec meczu z 3 punktów. Pierwszą połowę można określić jako mecz walki. Obie ekipy starały się zagrozić bramce rywali, jednak żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie dogodnej sytuacji do objęcia prowadzenia. Dużo więcej emocji kibice otrzymali po przerwie.

Obie drużyny ruszyły do przodu i szukały bramki otwierającej spotkanie. Wreszcie w 66. minucie spotkania dobre podanie ze skrzydła wykorzystał Josue Silva i pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Minutę później na sztucznym boisku w Łęcznej było już 2:0. Łada zdołała przejąć piłkę w środku pola, szybko przetransportowaną futbolówkę pod pole karne otrzymał Graigy-Adams Innocent i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Ekipa z Łęcznej próbowała odrobić straty, jednak nie zdołała pokonać dobrze dysponowanego Antona Alfimova. Dla Ekipy z Biłgoraja są to bardzo ważne 3 punkty w kontekście walki o utrzymanie na boiskach IV ligi. Kolejny mecz Łada rozegra na swoim stadionie w niedzielę 25 kwietnia o godzinie 16, a jej rywalem będzie ekipa z Rejowca Fabrycznego.

Niestety, spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności z powodu obowiązujących w naszym kraju obostrzeń.