- Reklama -

- Reklama -

Bałwany „rosną jak na drożdżach”

To już kolejny bałwan, który powstał w powiecie biłgorajskim, jednocześnie jest on jednym z największych. Tym razem został ulepiony przez strażaków z gminy Potok Górny.

- Reklama -

To już kolejny ogromny bałwan ulepiony przez mieszkańców powiatu biłgorajskiego. Tym razem postanowili go zrobić strażacy z OSP KSRG Lipiny Dolne z gminy Potok Górny.

– Jakby był to challenge, to by było o co walczyć – mówi jeden ze strażaków ochotników z OSP KSRG Lipiny Dolne. – Pomysł był wspólny i tak jak podczas wszystkich działań zrealizowaliśmy go razem. To tylko pokazuje, jak nasza jednostka jest zgrana – dodaje.

- Reklama -

Druhowie podołali wyzwaniu i ulepili jednego z najwyższych bałwanów w powiecie biłgorajskim. Mierzy on aż 6 metrów i można go oglądać przy remizie OSP w Lipinach Dolnych.

~Kuliński Michał

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

10 Komentarze
 1. Nieznany mówi

  PotoczAnin jak chyba tylko podstawówkę skończyłeś skąd ty możesz wiedzieć jak się piszę

 2. Potoczanin mówi

  Do Mieszkańca nie mówi się jest w Lipianach tylko pochodzi z Lipin.

 3. Arek mówi

  A czy w Zamchu nie ma ponad 7 metrów wysokości?

 4. Mateusz mówi

  Szacunek dla strażaków ochotników z Osp KSRG LIPINY DOLNE jako mieszkaniec gminy Potok Górny jestem z was dumny i pozdrawiam

 5. Lipiny Dolne mówi

  Bebe złośliwości to akurat ty też robisz w tym momencie. Jeśli nazywasz kogoś bałwanem to popatrz sam na siebie. Normalny człowiek tak się nie zachowuje i nie pisze publicznie obrażając ludzi.

 6. Mieszkaniec mówi

  Największy bałwan jest w Lipinach.

 7. Oo mówi

  Tam tyle bałwanów że jeden w tą czy w tą różnicy nie robi 🙄

 8. Baaa mówi

  Kazimierz a ktoś Ci broni większego ulepić?!?! Żal du..e ściska czy co?!

 9. BeBe mówi

  Fajna inicjatywa. Nie rozumiem po co te złośliwości? A że do kogoś jest podobny ? no cóż, wielu w naszej wsi mogłoby być jego odzwierciedleniem.

 10. Kazimierz mówi

  Och wreszcie. och w koncu upamietnili ta symboliczna postac bałwana. Ach jakzesz to pieknie wybglada. Taki bałwan stojacy sobie samotnie i na środku.
  Ciekawe na czym sie wzorowali ci druchowie ze az taki wielki ulepili bałwan. Mały tez byłby dobry./ Ale nie musieli ulepiec najwiekszego bałwana. wiekszego w okolicy nie ma. I co ciekawsze nie bedzie.
  Prawda:)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.