- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Bal studniówkowy uczniów RCEZ (film)

Bal studniówkowy to niezwykłe wydarzenie dla każdego maturzysty. Uczniowie "Elektryka" pierwszy raz od dwóch lat mogli uczcić tę wspaniałą tradycję zabaw na symboliczne sto dni przed maturą.

- Reklama -

29 stycznia, na symboliczne 100 dni przed maturą odbył się bal maturalny uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

– Studniówka to wyjątkowe wydarzenie dla każdego stojącego u progu dorosłości młodego człowieka. Za 100 dni przystąpicie do egzaminu maturalnego. Będzie on zwieńczeniem waszego czteroletniego pobytu w szkole, a jednocześnie zakończeniem etapu edukacji, po którym należy podjąć najważniejsze decyzje dotyczące dorosłego życia – mówi Jerzy Buczko, dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

- Reklama -

Nie zabrakło tradycyjnego poloneza wykonanego przez uczniów „Elektryka”. Goście złożyli życzenia przyszłym absolwentom szkoły średniej pomyślnego zdania matury, dostania się na wymarzone studia oraz szczęścia w dalszym życiu.

– Jeszcze kilka dni temu nic nie wskazywało na to, że dziś staniemy tu wszyscy razem. Życie w czasach pandemii nie jest łatwe, dlatego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że pomimo wszystkich zawirowań możemy napawać się tą chwilą. Duma nas rozpiera, że możemy przeżywać ten bal studniówkowy wraz z naszymi dziećmi – mówi Beata Kapka, przedstawicielka grona rodziców zaangażowana w organizację balu.

Po części oficjalnej był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia a zabawa taneczna trwała do białego rana.

- Reklama -

1 komentarz
  1. ja mówi

    Jako jako jedyna z trzech biłgorajskich stron internetowych galeria na Bilgoraj.com bez zdjęcia z felgą. Ktoś tam jednak cenzuruje takie żenujące zdjęcia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.