- Reklama -

Bajkowy plac zabaw

Stowarzyszenie Razem Łatwiej w Zakątku Ziemi Biłgorajskiej w Soli realizuje projekt „Bajkowy plac zabaw”, który jest odpowiedzią na potrzeby społeczności lokalnej, mający na celu budowę placu zabaw, co pozwoli na zorganizowanie ciekawych form spędzania czasu wolnego dla całych rodzin. 

- Reklama -

 Plac zabaw będzie miejscem, w którym będą organizowane cykliczne imprezy środowiskowe, będzie to swoiste centrum rozrywki dla dzieci, miejsce spotkań całych rodzin, w którym aktywnie będą spędzać wspólnie swój wolny czas. Plac zabaw połączony z „minisiłownią zewnętrzną” będzie dostępny bez ograniczeń dla wszystkich mieszkańców wsi Sól i Kolonii Sól. Dla potrzeb Gminnej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z siedzibą w Soli powstanie „Wiejski Regał z Książkami”, a biblioteka włączy się w działania, organizując  cykliczne spotkania z książką połączone z dobrą zabawą.

Środki na budowę placu pochodzą ze środków Programu „Działaj Lokalnie” IX Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Gminę Miasto Biłgoraj, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.