- Reklama -

- Reklama -

Błotne zmagania nad zalewem w Biszczy

Do rywalizacji stanęły drużyny: "Szybcy i wściekli" Cieszkowy, OSP Kargów, BKS Roztocze, Torfowy Dr Tusz z Białegostoku oraz BKP Rakovia Gepard z Rakówki. Mecze rozegrano metodą "każdy z każdym". Po dziesięciu rozegranych meczach wyłoniono zwycięzcę. Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce: OSP Kargów

II miejsce: Torfowy Dr Tusz

III miejsce: "Szybcy i wściekli" Cieszkowy

- Reklama -

IV miejsce:  BKS Roztocze

V miejsce: BKP Rakovia Gepard.

Statuetka dla najlepszego strzelca powędrowała do Mateusza Rogali z drużyny "Szybcy i wściekli" Cieszkowy, a dla najlepszego bramkarza do Daniela Drozdowskiego z OSP Kargów. Wyłoniono również najlepszą drużynę Fair Play. Została nią Rakovia Gepard z Rakówki, a najlepszy zawodnik, to Kuba Gielmuda z BKS Roztocze.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a zawodnicy medale ufundowane przez Marcina Błażyńskiego z Rakovii Gepard, któremu organizatorzy serdecznie dziękują. Podziękowania powędrowały również do sędziego Ryszarda Kostrubca.

Dla zawodników organizator przygotował pieczone kiełbaski oraz napoje. – Gratulujemy  zwycięzcom, dziękujemy wszystkim drużynom za fajną, błotną zabawę i zapraszamy oczywiście za rok – mówią organizatorzy. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.