- Reklama -

Będzie wsparcie dla Krzysztofa

Osoby zaangażowane w zbiórkę funduszy na leczenie Krzysztofa Klimeckiego mają powody do radości. Dzięki zaangażowaniu posłanki Agaty Borowiec udało się pozyskać 20 tys. zł na leczenie Krzysia. To wielki sukces! Do tej pory, aby co miesiąc mógł on korzystać z eksperymentalnej terapii komórkami macierzystymi, musiał zapłacić ponad 14 tys. zł. Chłopak nie pozostał jednak sam na sam ze swoją chorobą. W zbiórkach Krzysztofowi pomagają jego koledzy z Grupy Rekonstrukcji Historycznej im. por. Konrada Bartoszewskiego ps. "Wir". Trwają także licytacje na rzecz Krzysia na Facebooku. Każdy może przekazać lub wylicytować przedmiot, wpisując w wyszukiwarkę "grupa wsparcia Krzysztofa Klimeckiego". Przyjaciele chłopaka organizują także zawody BMX czy kursy samoobrony, podczas których można wesprzeć Krzysztofa.

Zadowolenia ze wsparcia pozyskanego przez posłankę nie kryje także sam Krzysztof Klimecki. – Bardzo dziękuje pani Agacie Borowiec za okazaną pomoc. Każdy gest, który pomaga mi w pozyskaniu funduszy na terapię, jest dla mnie bardzo ważny – mówi. 

- Reklama -

Wspólnymi siłami udało się uzbierać na dotychczasowe comiesięczne terapie. Krzysztof musi przejść dziesięć takich cykli. Każdy z nich kosztuje ponad 14 tys. zł. Dlatego każda uzbierana złotówka się liczy, a każdy pomysł, jak pozyskać kolejne fundusze, jest cenny. Tym bardziej cieszy, że konto chłopaka wkrótce zasili kwota, która sfinansuje w całości jednorazowe podanie komórek macierzystych. 

Trzymamy kciuki za pomyślny przebieg terapii i dziękujemy pani poseł!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.