- Reklama -

- Reklama -

Będzie Karta Seniora

 Program skierowany jest do seniorów, którzy zameldowani są na pobyt stały na terenie miasta Biłgoraj i ukończyli 65. rok życia. Pięćdziesięcioprocentowa zniżka będzie obowiązywała na bilety wstępu na imprezy organizowane przez Biłgorajskie Centrum Kultury oraz do kina. Zniżka ta będzie również obowiązywała za korzystanie z obiektów i urządzeń Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Do programu mogą również dołączyć partnerzy np. prywatne firmy.

Jednym z zadań samorządu jest wspieranie rodziny, w tym ludzi starszych. To zadanie nabiera szczególnego znaczenia w obliczu zachodzących zmian społeczno-gospodarczych oraz demograficznych mających wpływ na poziom życia ludzi starszych w naszym mieście – uzasadnia powołanie programu burmistrz Janusz Rosłan. W Biłgoraju żyje 4 202 mieszkańców, którzy ukończyli 65. rok życia.

- Reklama -

Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia seniorów poprzez system promocji, ulg i rabatów. – Ważne jest także kształtowanie pozytywnego wizerunku biłgorajskich seniorów – zaznacza burmistrz.

Karta wydawana będzie od 1 maja 2017 roku w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Biłgoraj. Wydawana będzie bezpłatnie i bezterminowo. Zniżki będą możliwe do uzyskania tylko z Kartą.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.