kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Będą utrudnienia

- Reklama -

Wniosek samorządu powiatu „Poprawa dostępności komunikacyjnej ulic powiatowych: nr 2987L Bohaterów Monte Cassino, nr 2974L Długiej, nr 2984L Gen. Komorowskiego, nr 2996L Bolesława Prusa oraz nr 2965L Bankowej do dróg wojewódzkich nr 835 i nr 858 w Biłgoraju” otrzymał 3 mln zł dofinansowania w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

Prace, które mają się zakończyć do 31 października br., już trwają. Inwestycję wykonuje firma STRABAG Sp. z o.o. z Pruszkowa. Całkowity koszt zadania to 5,6 mln zł.

urząd MArszałkowski projekt

W ramach zadania zostanie wykonana przebudowa ulicy, chodników, zatok autobusowych, budowa przyłączy kanalizacji deszczowej z wpustami, oznakowanie pionowe i poziome, oświetlenie uliczne.

W związku z pracami nastąpi zmiana organizacji ruchu. 21 czerwca od godz. 7.00 do późnych godzin nocnych zostanie zamknięta ul Długa na odcinku od ul Sportowej do wjazdu do Szkoły Podstawowej nr 1. Zamknięcie tego odcinka jest spowodowane koniecznością przebudowy ciepłociągu. Objazd ul. Zamojską, ul. 3 Maja i ul. Popiełuszki. Wjazd do szkoły możliwy jedynie od strony ul. Zamojskiej lub ul. 3 Maja. Tego samego dnia do odwołania zostanie zamknięta ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku od ul. Wiejskiej do ul. Mickiewicza łącznie ze skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza. Zostanie udostępniony jedynie dojazd do posesji dla mieszkańców. Zamknięcie tego odcinka jest spowodowane koniecznością budowy kanalizacji deszczowej. Objazd możliwy ul. Prusa lub ul. Konopnickiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.