- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Będą głosować nad odwołaniem starosty

11 lutego br. o godz. 16.00 odbędzie się sesja Rady Powiatu, podczas której radni będą głosować nad wnioskiem o odwołanie starosty Mariana Tokarskiego.

- Reklama -

– Dziwię się, że przewodniczący Rady Powiatu nie odczytał wniosku na poprzedniej sesji. To ułatwiłoby pracę przewodniczącemu i radnym – mówi Henryk Paska, przewodniczący Klubu radnych PiS. Podkreśla, że wnioski wpływające do przewodniczącego Rady powinny być rozpatrywane na bieżąco, a nie z opóźnieniem.
31 grudnia 2015 r. wpłynął do biura Rady Powiatu w Biłgoraju wniosek grupy radnych Rady Powiatu o odwołanie z funkcji przewodniczącego Zarządu Powiatu starosty biłgorajskiego Mariana Tokarskiego. Pismo poparte było argumentami dotyczącymi braku odpowiedniego nadzoru nad działalnością Spółki Arion Szpitale i problemami pracowniczymi tej jednostki. Wnioskodawcy podkreślają hamulcowe działania starosty biłgorajskiego w sprawie biłgorajskiego Autodromu, powiatowej oświaty i spraw społecznych. Argumentem był także brak merytorycznej rozmowy ze starostą biłgorajskim, który większość spraw załatwia jednoosobowo, całkowicie pomijając opinie radnych i wiele grup społecznych.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.