- Reklama -

- Reklama -

Aż pięciu nowych piłkarzy. Możliwe, że to nie koniec

W Józefowie, chyba największe zmiany w całej piłkarskiej klasie B. Co najmniej pięciu nowych zawodników dołącza do zespołu Cosmosu, a być może to wcale nie będzie koniec. Klasa B, rozpoczyna rozgrywki w najbliższy weekend. O zmianach we wszystkich klubach, piszemy w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

- Reklama -

– Przychodzi Paweł Rębisz z Igrosu Krasnobród. To środkowy obrońca. Z Igrosu przenosi się do nas także środkowy pomocnik, Paweł Kozłowski. Do tego napastnik Hubert Bździuch z Aleksandrii Aleksandrów, bramkarz Karol Gontarz z Olimpiakosu Tarnogród i ofensywny pomocnik Oskar Jarszak, który grał w zespole Szumu Susiec. Przy czym to wcale nie musi być koniec transferów, bo prowadzimy jeszcze rozmowy z kolejnymi zawodnikami i możliwe, że jeszcze ktoś do nas dołączy  – mówi trener Cosmosu Artur Piechnik.

Po stronie ubytków tylko jedno nazwisko, bo Adrian Przytuła przeniósł się do Igrosu Krasnobród:

- Reklama -

– Chcemy poprawić miejsce w tabeli i będziemy grać o jak najlepszy wynik. Po tych transferach, nasza kadra na wiosnę powinna być już naprawdę dobra. Mam nadzieję, że wyniki też będą lepsze niż jesienią – zapowiada szkoleniowiec.

 

fot: zdjęcie ilustracyjne (Cosmos Józefów)

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Kibic cosmosu mówi

    Największym wzmocnieniem jest 45 letni napastnik ha ha ha !!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.