Telc B2

- Reklama -

Awarie, które musimy pokonać

Awarie zdarzają się – nie ma na to żadnej rady. Każde urządzenie, czy sprzęt może im ulec. Ciężko jest przewidzieć, kiedy akurat to się stanie. W takim przypadku warto mieć jakieś zabezpieczenie, tak by, np. produkcja nie stanęła na amen.

Straty wywołane niektórymi przerwami w zasilaniu idą w setki tysięcy złotych. Trzeba o tym myśleć zawczasu oraz stworzyć sobie takie zaplecze, które poradzi sobie z każdą awarią.

  1. Agregat zawsze w pogotowiu
  2. Wyśmienite rozwiązanie na czas klęski
  3. Nowy, wynajęty, a może używany?

Agregat zawsze w pogotowiu

Jednym z rozwiązań, które powinniśmy wziąć pod uwagę prowadząc, np. fabrykę, posiadając szklarnie, czy też fermę trzody chlewnej, jest agregat prądotwórczy. Agregaty prądotwórcze diesel, czy też agregaty gazowe, wytwarzające prąd w momentach, w których padło zasilanie sieciowe, mogą pomóc nam przetrwać najtrudniejsze chwile. Jest to bardzo potrzebne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić. W sieci znajdziemy strony, dzięki którym możemy takie urządzenia nabyć albo wypożyczyć – wystarczy się tylko rozejrzeć. Będziemy wówczas zabezpieczeni – na wszelki wypadek.

Wyśmienite rozwiązanie na czas klęski

- Reklama -

Jedną z firm, która proponuje tego typu rozwiązania jest Eneria. Na ich stronie https://eneria.pl/oferta/agregaty/ znajdziemy propozycje, jak możemy takiej sytuacji przeciwdziałać. Możemy więc nabyć agregat prądotwórczy, ale istnieje także opcja wynajmu takiego urządzenia na pewien czas. Zakup agregatu wiąże się z dużymi kosztami, na które nie wszystkich stać – wynajem jest opcją o wiele tańszą. Warto się zastanowić nad opcją, która nam odpowiada. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z propozycji Enerii możemy wybrać agregaty o dużej mocy prądotwórczej, jak i te mniejsze, przeznaczone do drobniejszych zadań zapobiegawczych. Wszystkie proponowane przez nich urządzenia spełniają wszelkie normy i są wykonane tak, by nie zawiodły w chwili próby.

Nowy, wynajęty, a może używany?

Pewną pośrednią propozycją, z której możemy także skorzystać, jest zakup używanego agregatu prądotwórczego CAT. Eneria oferuje nam właśnie taką możliwość. Agregaty te są przez nich dokładnie sprawdzone, a więc mamy gwarancję, że używany agregat zadziała tak, jak trzeba. Cena w tym przypadku jest zdecydowanie niższa niż ta, którą trzeba zapłacić za nowy produkt. Dzięki tak skonstruowanej ofercie handlowej mamy wielką szansę na to, że ostatecznie wyjdziemy od nich z tym urządzeniem, na które nas stać i które nie zawiedzie nas podczas awarii najbliższej zasilania.

*materiał zewnętrzny

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.