- Reklama -

- Reklama -

Autem przez świat

Samochody dają nam poczucie bycia niezależnym. Można dzięki nim przemieszczać się w dowolnym kierunku, nie będąc uzależnionym od komunikacji miejskiej. Duża część mieszkańców naszego kraju posiada je na własność. Czasami jednak, gdy wyjeżdżamy na drugi koniec Polski, logiczniejszym posunięciem może być wynajęcie auta na jakiś czas. Planując dłuższe wakacje, czy weekendowy wyjazd służbowy, warto wziąć pod uwagę taką opcję rozwiązania problemu z transportem w innym mieście.

 

  1. Wypożyczamy samochód w Warszawie
  2. Na krótko czy na długo?
  3. Bez kłopotu – zawsze na czas

Wypożyczamy samochód w Warszawie

Będąc w Warszawie możemy skorzystać z oferty firmy Dolcar, którą znajdziemy w Internecie pod adresem: https://dolcar.auto.pl/. W swoim portfolio ma ona dostępne trzy rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (od jednego miesiąca do dwóch lat) oraz długoterminowy (powyżej dwóch lat). Oferują oni także możliwość podstawienia auta na lotnisko Chopina, czy też do portu lotniczego w Modlinie. Mogą również zająć się całą flotą samochodów danego przedsiębiorstwa w ramach usługi car flleet management, czyli całościowej obsługi wszystkich aut danej firmy. W skrócie usługę ową nazywamy CFM.

Na krótko czy na długo?

- Reklama -

Wynajem krótkoterminowy może być ciekawą alternatywą dla codziennych przemieszczań się taksówką po mieście. Różne modele samochodów, które możemy wypożyczać, są dodatkową zachętą do skorzystania z tej propozycji. Daje ona także możliwość przyjrzenia się im z bliska, w codziennym użytkowaniu. Kto wie, może zainspiruje nas to w przyszłości do zakupu jakiegoś auta? W przypadku wynajmu, bez względu na okres jego trwania, odpada nam problem całej obsługi technicznej, ubezpieczeń, etc. Po naszej stronie pozostaje tylko kwestia tankowania oraz jeżdżenia samochodem, a więc – same przyjemności. Jeśli chcemy skorzystać z usługi odbioru z lotniska możemy wybrać propozycję odbioru auta spod lotniska albo przyjazdu wybranego samochodu wraz z kierowcą, który odwiezie nas na miejsce przeznaczenia.

Bez kłopotu – zawsze na czas

Wynajmy: średnioterminowy oraz długoterminowy, mogą być ciekawą alternatywą dla klasycznego leasingu aut. Są polecane zwłaszcza tym firmom, które nie chcą się zajmować obsługą całej floty samochodów przez dłuższy czas. Wynajem samochodów Warszawa? Odpowiedzią powinna być profesjonalna usługa firmy Dolcar. Warto skorzystać z ich wiedzy oraz zaangażowania w swój fach. Taka współpraca będzie na pewno owocną dla obydwu stron i zapewne skorzystamy z niej niejeden raz.

Źródło: unsplash.com
Źródło: unsplash.com

* materiał zewnętrzny 

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.