-5°C słabe opady śniegu

Zaplanuj gminne imprezy

Aktualności, Zaplanuj gminne imprezy - zdjęcie, fotografia

Masz pomysł na urozmaicenie corocznych imprez w gminie Turobin? A może masz własną propozycję na zorganizowanie kolejnej uroczystości? Jeśli tak, to możesz się wypowiedzieć a twoje zdanie zostanie wzięte pod uwagę przy tworzeniu kalendarza imprez na 2018 rok.

W związku z planowaniem Kalendarza imprez na 2018 rok pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Turobinie zwrócili się do mieszkańców gminy z pewną nietypową prośbą. Proszą oni mieszkańców o wyrażenie swojego zdania na temat organizacji imprez i uroczystości w gminie. Każdy kto ma swoje spostrzeżenia, albo pomysły na urozmaicenie dotychczasowych imprez może się wypowiedzieć. Pracownicy gminy są też otwarci na nowe propozycje uroczystości od mieszkańców. 

Dotychczas w gminie Turobin organizowano takie uroczystości jak: Orszak Trzech Króli, dzień kobiet, sianokosy i sobótki, festyn wakacyjny, dożynki, festiwal piosenki patriotycznej, gminna wieczerza wigilijna i kolędowanie pod chmurką, uroczystości patriotyczne, zabawy taneczne.

Swoje uwagi i propozycje można zgłaszać pod numerem telefonu 84 68 33 351 ( w godz. 8.00 – 16.00), lub drogą elektroniczną na adres gbpturobin@op.pl. 

Zaplanuj gminne imprezy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl