-3°C całkowite zachmurzenie

Zaginął Tomasz Świtała

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 43 letnim Tomaszem Świtała. Mężczyzna w dniu 23.10.2017 roku w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 43 letnim Tomaszem Świtała zamieszkałym w miejscowości Luchów Górny gmina Tarnogród. Mężczyzna w dniu 23.10.2017 roku w godzinach porannych  wyszedł z miejsca zamieszkania  i do chwili obecnej nie powrócił jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, waga ok. 80 kg, sylwetka średnia, oczy koloru brązowego, włosy proste krótkie koloru czarnego, twarz okrągła, uszy małe przylegające, nos prosty średni, uzębienie pełne.

Ubiór : nieznany.

Znaki szczególne : nie posiada.

 

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje na temat zaginionego lub miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 686 82 40 lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem 997 lub 112.

JK

Zaginął Tomasz Świtała komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl