14°C bezchmurnie

Z siekierą rzucił się na 15-latkę

Komunikaty policji, siekierą rzucił latkę - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali 40-latka, który z siekierą rzucił się na 15-latkę gdy ta weszła na swoją posesję. Dziewczyna uciekła do domu i zadzwoniła na Policję. Policjanci ustalili rysopis podejrzanego i rozpoczęli patrolowanie okolicy. W pewnym momencie na drodze napotkali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi. Był wulgarny i zaczął grozić zbliżającym się funkcjonariuszom. Został obezwładniony i przewieziony do komendy. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec gm. Biłgoraj. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło 29 września w miejscowości Władysławów pow.  janowski. O godzinie 15.00 oficer dyżurny Policji w Janowie Lubelskim otrzymał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że nieznany jej mężczyzna biega z siekierą i jej grozi. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Okazało się że pokrzywdzoną jest 15-latka, która po powrocie ze szkoły na swoim podwórku zobaczyła nieznanego mężczyznę,. Ten rzucił w jej stronę butelką po piwie a następnie chwycił za siekierę i zaczął ją gonić. 15-latka uciekła do domu i zadzwoniła na Policję. Świadkiem zdarzenia była jej siostra, która była w tym czasie w domu.

   Mężczyzna zbiegł przed przybyciem patrolu. Policjanci ustalili więc rysopis podejrzanego i rozpoczęli patrolowanie okolicy. W pewnym momencie na drodze w kierunku miejscowości Andrzejówka napotkali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi. Był wulgarny i  zaczął grozić zbliżającym się funkcjonariuszom. Został obezwładniony i przewieziony do komendy. Nie miał przy sobie dokumentów, nie chciał podać swoich danych osobowych a później podawał fałszywe dane. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila w wydychanym powietrzu.

   Policjanci ustalili, że zatrzymanym jest 40-letni mieszkaniec gm. Biłgoraj. Gdy skuty w kajdanki 40-latek nie mógł już nikomu zrobić krzywdy swoją agresję przeniósł na siebie.  Próbował rozbić głowę o kratę pomieszczenia. Funkcjonariusze zapobiegli samookaleczeniu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

AF.

Z siekierą rzucił się na 15-latkę komentarze opinie

  • ak - niezalogowany 2017-10-04 15:14:16

    Poważnie i bez ściemy byście widzieli Krowiarke z siekierą w akcji. Dlatego ją lubię ;) Mistrzyni lokalnej siekierezady jest Krowiarka. Byście widzieli te rozkosmaną megiere jak po wsi ze siekierą lata i za mną węszy ta wadera Ewelinka ksywa Krowiarka.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl