-8°C śnieg

Z promilami za kierownicą

Komunikaty policji, promilami kierownicą - zdjęcie, fotografia

Mieszkaniec naszego miasta wsiadł za kierownicę kompletnie pijany. Mężczyzna z prawie 2,5 promilami alkoholu w organizmie jechał ul. Zamojską, gdzie zatrzymali go mundurowi.

11 stycznia policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę pojazdu marki Fiat. Mężczyzna z prawie 2,5 promilami alkoholu w organizmie jechał ul. Zamojską. - Nawet 2 lata pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Biłgoraja, który wczoraj w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów biłgorajskiej drogówki wczoraj około godziny 17:00 na ul. Zamojskiej w Biłgoraju. Jak się okazało za kierownicą samochodu m-ki Fiat Seicento siedział 48-letni mieszkaniec naszego miasta - opisuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że kierowca fiata ma w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Jak podaje rzeczniczka policji mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz 48-latek stanie przed sądem.

Z promilami za kierownicą komentarze opinie

  • gość 2018-01-12 17:04:03

    Pijany policjant spowodował kolizję Spowodował kolizję, będąc pod wpływem alkoholu. Teraz poniesie surowe konsekwencje. Mowa o policjancie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, który pełni także funkcję radnego rady Miasta Biłgoraj. Już zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne o wydalenie mężczyzny ze służby. To tyle w temacie - więcej na stronie bilgoraj.com.pl

  • Observer - niezalogowany 2018-01-15 08:18:59

    A dlaczego o pijanym radnym i policjanci nie piszecie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl