-3°C całkowite zachmurzenie

Wypadek w Dereźni Zagrody

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Dereźnia Zagrody. Wstępnie ustalono, że kierująca samochodem marki Ford doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca fordem 19-latka i jej 26-letnia pasażerka.

Wczoraj około godziny 17:30 w miejscowości Dereźnia Zagrody doszło do zdarzenia drogowego z udziałem forda i audi. Jak wstępnie ustalili policjanci 19-letnia mieszkanka Frampola, która kierowała samochodem osobowym m-ki Ford w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem m-ki Audi prowadzonym przez 43-latkę z gminy Biłgoraj. W wyniku zderzenia pojazdów z obrażeniami ciała do szpitala przewiezione zostały kierująca fordem i jej pasażerka, 26-latka z Frampola. 26-latka z poważnymi obrażeniami nadal przebywa w szpitalu.

Obecnie trwa ustalanie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

J.K.

Wypadek w Dereźni Zagrody komentarze opinie

  • gość 2017-11-18 20:43:58

    Kto pisał ten artykuł??? Fakty są zupełnie inne. To nie kierowca Forda jest winien. Samochód Audi miał tak wielką prędkość że zatrzymał się 200 m za wypadkiem, miał wrzucony V bieg (w terenie zabudowanym, więc było to dużo więcej niż 50 km na godz.) kierująca Audi jechała środkiem jezdni, uciekając na swój pas ruchu, bo jechał środkiem jezdni, uderzyla z taką siłą w Forda, że go wyrzuciła nie do rowu na pasie ruchu Forda, ale wyrzuciła go do rowu po stronie Audi. Drogówka biłgorajska nie potrafi opisać szczegółów wypadku

  • gość 2017-11-19 21:22:24

    Baba wjechała w tylne koło autobusu .Kto winien ?? Odpowiadam .Kierowca autobusu bo nie miał znajomej sędzi w odróżnieniu od baby .

  • gość 2018-01-18 17:05:27

    Osoba pisząca pierwszy komentarz chyba nie zna szczegółów wypadku ani osiągów audi.auto dwudziesto paro letnie to żeczywiście diabeł nie samochód.1.6.benzyna w gazie.guwniara nie patrzyła na drogę bo kotem się zajmowała i tyle.ono jechała z górki i bokiem pokonała przynajmniej 40 metrów a następnie przodem w rów i ciekawie kto jechał za szybko.a ciekawie czy dostała pasażerka mandat za brak zapiętych pasów.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl