1°C bezchmurnie

Wykoleiły się dwa wagony towarowe

Komunikaty policji, Wykoleiły wagony towarowe - zdjęcie, fotografia

Na stacji kolejowej w Biłgoraju doszło do wykolejenia dwóch wagonów towarowych. W wyniku czego uszkodzeniu uległy wagony i torowisko. Policja ustala wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Z 30 listopada na 1 grudnia, w nocy, na stacji kolejowej w Biłgoraju doszło do wykolejenia dwóch wagonów. - Około godz. 00.30, na stacji kolejowej w Biłgoraju na wysokości ul. Drogi Straceń doszło do wykolejenia dwóch wagonów towarowych składu kolejowego relacji Jaszczów-Połaniec. Na chwilę obecną trwa szacowanie strat. Uszkodzeniu uległy wagony i torowisko - relacjonuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju. Jak ustalili policjanci zarówno dróżnik, 29-letni mieszkaniec gminy Harasiuki, jak i 44-letni maszynista pociągu, mieszkaniec Chełma, byli trzeźwi.

Co było przyczyną tego zdarzenia? Wyjaśni to z pewnością policja. - Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia i okoliczności przyczyn zdarzenia - dodaje rzeczniczka biłgorajskiej policji.

Wykoleiły się dwa wagony towarowe komentarze opinie

 • gość 2017-12-02 21:39:41

  Widocznie tory są takie proste jak droga dojazdowa do peronów

 • gość 2017-12-03 21:01:47

  Dojazd do stacji PKP to żenada, wstyd na cały powiat, ludzie lepsze dojazdy na pola mają jak stacja PKP w mieście powiatowym Biłgoraj

 • Gość - niezalogowany 2017-12-04 13:18:16

  Tam żaden dojazd jest niepotrzebny. Wystarczy zrobić stację Biłgoraj przy ulicy Moniuszki i puścić na Zamość i Stalową a nawet Sandomierz szynobus.

 • gość 2017-12-07 19:49:57

  Bieda takie miasto a dworzec taka WIOCHA

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl