-3°C całkowite zachmurzenie

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Kiedy: 2017-11-17 , godzina: 10:00 | Gdzie: Lublin

Wydarzenia, Wschodnie Forum Rodzinnych - zdjęcie, fotografia

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych pod hasłem "Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych"odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym. Patronat nad wydarzeniem pełni NOWa Gazeta Biłgorajska.

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych pod hasłem "Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych" odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym.

Jest to już druga edycja Forum, która dzięki zeszłorocznemu sukcesowi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. - Naszym celem jest stworzenie dla przedsiębiorców platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Pragniemy ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy - mówią organizatorzy i zachęcają do udziału.

Ufamy, że dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem ponownie ponad 150 uczestników Forum zdobędzie informacje na temat optymalnych rozwiązań dla rozwoju prowadzonych działalności gospodarczych. Serdecznie zapraszamy! - dodają.

Prowadzącym konferencje będzie Ernest Bodziuch – publicysta oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny z dwudziestoletnim stażem w największych polskich redakcjach. Obecnie od dziesięciu lat związany z Telewizją Polsat. Do niedawna gospodarz Biznes Informacji – głównego gospodarczego programu Polsat News. Dziś prowadzący Informacje oraz programy Tematy Dnia i Rozmowa Polityczna. Zajmujący się przede wszystkim tematyką gospodarczą. Autor wielu ekonomicznych felietonów napisanych dla Rzeczpospolitej. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zostać jej uczestnikiem, wystarczy wejść na stronę www.rodzinnewschod.pl i zarejestrować. 

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl