-8°C słabe opady śniegu

Wjechał w busa

Wypadki drogowe, Wjechał - zdjęcie, fotografia

26-letni mieszkaniec gminy Łukowa w sobotni wieczór na skrzyżowaniu dróg nie zastosował się do znaku "stop" i uderzył w busa, którym wraz z kierowcą podróżowało 10 osób. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

W sobotni wieczór po godzinie 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 835 na wysokości skrzyżowania do miejscowości Wola Różaniecka doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Seat i busa rejsowego relacji Zamość – Rzeszów. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 26-letni kierowca osobówki na skrzyżowaniu dróg nie zastosował się do znaku "stop" i z drogi podporządkowanej wyjechał na drogę z pierwszeństwem, uderzając w jadący prawidłowo bus marki Mercedes, którym kierował 42-latek z Zamościa. 

W wyniku uderzenia mercedes zjechał na prawe pobocze i uderzył w znak drogowy. W busie oprócz kierowcy znajdowało się 9 pasażerów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wjechał w busa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-14 18:36:31

    Tego typu wypadki to przeważnie brawura i brak rozwagi oraz zbyt duża szybkość takich gamoni co to autobusy busy im za wolno jadą. A oni za szybko fruną.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl