-7°C słabe opady śniegu

Walczyli o puchar wójta

Inne, Walczyli puchar wójta - zdjęcie, fotografia

3 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie odbył się XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Turobin. Trzeba przyznać, że turniej z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem.

Punktualnie o godz. 9.00 wójt gminy Turobin Eugeniusz Krukowski serdecznie powitał uczestników spotkania. Następnie uczniowie – uczestnicy zawodów – pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego przeprowadzili losowanie. Kiedy już było wiadomo, kto z kim gra, rozpoczęły się rozgrywki. W zaciętej walce wzięło udział 39 zawodników. Walczących charakteryzowały: dobre przygotowanie, silna wola walki, zdrowa rywalizacja. Zawodników dopingowała licznie zgromadzona publiczność.

W każdej z czterech kategorii wyłoniono zwycięzców:

I. Dziewczęta – szkoła podstawowa: Patrycja Król, Karolina Woźnica, Edyta Brodziak.

II. Chłopcy – szkoła podstawowa: Kacper Więczkowski, Mikołaj Batyra, Adrian Furmaga.

III. Dziewczęta/kobiety OPEN (dla wszystkich): Paulina Król, Magdalena Śledź, Paulina Ogorzałek.

IV. Chłopcy/mężczyźni OPEN (dla wszystkich): Wojciech Brodaczewski, Paweł Chłopek, Rafał Gwiazdowski.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wręczenia nagród dokonał wójt gminy. Organizacją turnieju, czyli przygotowaniami i jego przebiegiem zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego: Bartłomiej Kowalik, Małgorzata Kolano, Michał Zdybel, Jolanta Kozina i Mariola Buryta.

Turniej z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Biorą w nim udział dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna, ale też dorośli mieszkańcy Turobina i okolic. Do udziału w turnieju może się zgłosić każdy, wystarczy trochę umiejętności, chęci, dystansu do siebie i potrzeby spędzenia wolnego czasu w nieco inny sposób niż zwykle.

UG Turobin

Walczyli o puchar wójta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl