1°C bezchmurnie

W czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja

Komunikaty policji, czasie wolnym służby zatrzymał złodzieja - zdjęcie, fotografia

Asp. szt. Adam Szulc wczoraj wieczorem w czasie wolnym od służby w jednym z marketów na terenie Tarnogrodu zatrzymał mężczyznę, który ukradł artykuły przemysłowe. Sprawca kradzieży 28 letni mieszkaniec powiatu łódzkiego został ukarany wysokim mandatem.

  Policjant z 22 letnim stażem służby asp.szt. Adam Szulc, który obecnie pełni obowiązki kierownika Posterunku Policji w Tarnogrodzie w czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku kradzieży 28 latka z powiatu łódzkiego. Policjant podczas zakupów na terenie jednego z marketów w Tarnogrodzie zwrócił uwagę na mężczyznę, który zachowywał się podejrzanie. Policjant podjął obserwację mężczyzny, jak się okazało intuicja go nie zawiodła. Po kilku minutach mężczyzna nie płacąc za zakupy wybiegł ze sklepu.

   Asp.szt. Adam Szulc natychmiast ruszył za mężczyzną, zatrzymał go i odzyskał skradzione ze sklepu mienie. Wezwał na miejsce patrol policji, który przejął zatrzymanego. Jak się okazało sprawca kradzieży to 28 latek z Łęczycy powiat łódzki, który ma bardzo bogatą kartotekę policyjną. 28 latek był karany min. za rozboje, włamania i kradzieże. Tym razem mężczyzna został ukarany wysokim mandatem.

JK

W czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja komentarze opinie

 • gość 2017-08-11 13:12:24

  Brawo panie policjancie. Moje gratulacje gnidy trzeba tępić.

 • gość 2017-08-11 13:14:50

  Krowiarko jak ty byś ukradła albo ktoś z twojej bandy to kogo by udupiła Kaczorowska?

 • gość 2017-08-12 12:29:15

  A tobie debilu tez cos ukradli. Prawdopodobnie to cos nazywało sie rozum. O ile oczywiscie posiadales cos tak skomplikowanego. Bo sadzac po tym co piszesz to raczej nie. Znowu wracasz na stare smieci. Siedz w tej dziurze jak ci dobrze. Nie musisz wypełzac. Nikt ani nic nie jest potrzebne. Takze i twoje nad wyraz blyskotliwe wypowiedzi.

 • gość 2017-08-14 03:13:27

  Krowiarko jak ciebie i inne oszxzercze śmiecia ludzkie demaskuje to cie boli.Po kiego ten śmieć skorumpowana odstawiła ustawke a teraz s@d dalej cie deprawuje? Było sie nie bać ojczulka i przyznać się do intrygi z majtkami i cudawymysłów w tym też tym debilom z judaszowe srebrniki w black red white.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl