-7°C słabe opady śniegu

Uderzył w przydrożne drzewo

Wypadki drogowe, Uderzył przydrożne drzewo - zdjęcie, fotografia

18-letni kierowca na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewa. On i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w Leżajsku.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło miejscowości Różaniec Drugi. Była noc, z soboty na niedzielę, około godz. 4.00. 18-letni kierowca podróżował pojazdem marki Volkswagen z 17-letnią pasażerką.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewa. Kierowca i pasażerka to mieszkańcy gminy Tarnogród. Z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Leżajsku - opisuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju. Jak wykazał policyjny alkomat kierowca volkswagena był trzeźwy.

Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia i apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

 

 

Uderzył w przydrożne drzewo komentarze opinie

 • bobek - niezalogowany 2018-02-19 18:50:43

  Szybka jazda i nic więcej

 • gość 2018-02-19 21:02:51

  A prawka mu nie zabrali?? teraz wszyskim zabieraja za razace naruszenie przpisów ruchu drogowego. To i jemu tez powinni. Niewazne czy naruszył czy nie. wazne by zabrac prawo jazdy. O to chyba chodzi. Szkoły jazdy maja kryzys mało kursantów maja wiec trzeba ich wspomóc zabierajac prawko tym co maja juz je. To ze drofgi mamy zabójcze dla kierowców i ich pojazdów nikogo nie wzrusza bo i po co. To ze zima zawsze drogowców zaskakuje tez nikogo nie interesi, Najlepiej to kierowcy prawko zabrac. A co tam. Winny czy niewinny nieważne jest Wazne ze kwity sa i mozna wykazac w statystykach.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-20 11:30:24

  Zapewne zdał za 1 razem w bilgoraju

 • Gość - niezalogowany 2018-02-20 11:44:14

  A może Tobie zabrać? Kierowca bombowca. Ciekawe czy ty nigdy przygody nie miałeś. Bałwan

 • gość 2018-02-21 13:36:20

  Pewnie tatuś bogaty, sprezentuje następnego VW i po problemie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl