-7°C słabe opady śniegu

Turniej skrzatów na zakończenie

Piłka nożna, Turniej skrzatów zakończenie - zdjęcie, fotografia


4 marca 2018 roku (w niedzielę) w hali sportowej we Frampolu odbył się ostatni turniej z cyklu o Puchar Burmistrza Frampola, czyli turniej skrzatów, a więc dzieci z rocznika 2011 i młodszych, organizowany przez KS Włókniarz Frampol.

W turnieju zagrało 5 drużyn. Oczywiście w takiej kategorii wiekowej wynik sportowy ma więc znaczenie co najwyżej drugorzędne, bo od niego bez wątpienia ważniejsza jest dobra zabawa i rywalizacja w duchu fair play. Najlepsi okazali się podopieczni Mirosława Kubicy, czyli gospodarze Football Academy Frampol. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Dubler Opole Lubelskie, Akademia GOL Biłgoraj, Football Academy Biłgoraj, Błękitni Obsza.

Każdy uczestnik dostał medal, który ufundował burmistrz Frampola Tadeusz Niedźwiecki, a wręczył wiceprezes Włókniarza Zenon Tchórzewski. Był również poczęstunek dla drużyn w postaci pizzy.

Organizatorzy dziękują trenerom oraz rodzicom za pomoc w turnieju oraz gorący doping,  szczególnie Pawłowi Kołodziejowi, który pełnił rolę sędziego turnieju.

Turniej skrzatów na zakończenie komentarze opinie

  • Gośćn - niezalogowany 2018-03-10 10:23:04

    Bravo. A Kubica najlepszy dla dla sprostowania Kubina.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl