1°C bezchmurnie

Trwają Tytoniaki w Łukowej

Shantel, Faster, Sławomir i prowadząca Edyta Folwarska - to gwarancja udanej imprezy! Dziś do Łukowej przyjechały tłumy!

Tytoniaki w Łukowej to święto, które co roku przyciąga rzesze uczestników. Także w tym roku mieszkańcy powiatu mogli bawić się w rytmach znanej i lubianej muzyki, były liczne atrakcje dla starszych i młodszych oraz tradycyjny korowód tytoniarzy i podziękowania za plon.

Centralne Obchody Święta Producentów Tytoniu rozpoczęły się w sobotę koncertem zespołów Power Boy, Shantel i Faster. Imprezę poprowadziła prezenterka Polo TV Edyta Folwarska, która nawiązała świetny kontakt z publicznością. Było wspólne śpiewanie i konkursy, a każdy mógł poczuć atmosferę święta. Gwiazdą pierwszego dnia był Sławomir, który dał widowiskowy koncert. W wieczornej części spotkania wystąpił jeszcze zespół Non Stop, News i Lily, a dyskotekę poprowadził Dj Nero.

Trwają Tytoniaki w Łukowej komentarze opinie

  • gość 2017-10-04 21:45:47

    Oooo, na tytoniaki to mają pieniadze.... http://zamosc.naszemiasto.pl/artykul/lukowa-pies-nie-poinformowal-ze-jest-bezdomny-gmina-mu-nie,4263201,art,t,id,tm.html

Dodajesz jako: Zaloguj się