-5°C słabe opady śniegu

Traktorzysta na podwójnym gazie. Miał 3,5 promila

Komunikaty policji, Traktorzysta podwójnym gazie Miał promila - zdjęcie, fotografia

43 latek z gminy Potok Górny w stanie upojenia alkoholowego nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy opla i doprowadził do kolizji. Jakby tego było mało okazało się, że nie posiada on żadnych dokumentów wymaganych podczas jazdy, a uprawnienia do kierowania ma cofnięte. Teraz nietrzeźwy traktorzysta stanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

43 latek z gminy Potok Górny wsiadł w sobotni wieczór za kierownicę Ursusa i udał się w drogę. Niestety na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Lipiny Górne Lewki – Harasiuki z drogą na Lipiny Dolne Borowina nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla 59 latkowi z gminy Biłgoraj.

Jak się okazało, kierowca ursusa znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna miał bowiem w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej.

Jakby tego było mało, policjanci po sprawdzeniu w policyjnych bazach ustalili, że 43 latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Na szczęście skończyło się na strachu i nikomu nic się nie stało. Nietrzeźwy traktorzysta odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

JK

Traktorzysta na podwójnym gazie. Miał 3,5 promila komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl