-7°C słabe opady śniegu

Trafili do szpitala

Komunikaty policji, Trafili szpitala - zdjęcie, fotografia

 


Policjanci wyjaśniają są okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem w Koloni Sokołówce. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych marki Volkswagen w szpitalu pozostaje z obrażeniami ciała 56-letnia pasażerka jednego z pojazdów.

W niedzielę, 3 grudnia, około godziny 18:30 policjanci zostali skierowani do miejscowości Kolonia Sokołówka. Doszło tam do zdarzenia trzech pojazdów. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że 61-latek z Biłgoraja kierując VW Passatem na łuku zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym VW Polo. Kierowała nim 25-latka z Biłgoraja a Następnie w pojazdy uderzył VW Passatem, którym kierowała 23-latka z gminy Goraj.

  Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia do szpitala została przewieziona kierująca VW Polo, 61-latek z VW Passata i jego 56-letnia pasażerka. W szpitalu pozostała z obrażeniami ciała 56-latka. Pozostali opuścili szpital. Obecnie trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku. Apelujemy do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Trafili do szpitala komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-12-04 11:13:26

  Chyba 3 grudnia...

 • gość 2017-12-04 13:14:16

  w niedzielę był 3 grudnia...

 • gość 2017-12-04 15:42:59

  Drogowcy jak zwykle zaspali i zaskoczyla ich ta wredna zima i te jeszcze gorsze opady śniegu. No i mamy zaraz stłuczke. Dzisiaj tez jade sobie autem i patrze. Nigdzie ale to nigdzie nikt nie sypie piaskiem z sola po krzyzówkach czy nie zgarnia sniegu . A snieg wyslizgany to jak lód jest,. I robi sie slisko i o wypadek nietrudno. Nawet jak człowiek bardzo uważa to zawsze sie cos moze zdarzyc.

 • Gość - niezalogowany 2017-12-07 22:19:58

  Wszyscy pasażerowie byli trzeźwi

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl