-5°C słabe opady śniegu

Stłuczka w centrum miasta (Aktualizacja)

Wypadki drogowe, Stłuczka centrum miasta (Aktualizacja) - zdjęcie, fotografia

Dziś tuż po godzinie 15.00 na ul. Kościuszki doszło do zdarzenia drogowego.

Brały w nich udział dwa pojazdy.  26-latka z gm. Zwierzyniec kierowała samochodem marki Audi. Nie udzieliła ona pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 42-latkowi z gm. Józefów. Kierował on Fordem. 

Kierujący byli trzeźwi. Do szpitala trafiło 6 osób. 

 

AKTUALIZACJA 

Wczoraj około godziny 15:30 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Komorowskiego w Biłgoraju doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia pojazdów marki Audi i Ford trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj około godziny 15: 30 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Komorowskiego w Biłgoraju doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodów osobowych m-ki Audi i Ford. Jak ustalili policjanci, 26-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec, która kierowała audi nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu 42-latkowi z gminy Józefów, który jechał fordem. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, w obu pojazdach znajdowali się pasażerowie. W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Biłgoraju zostały przewiezione trzy osoby. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Policja apeluje o zachowanie rozwagi za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Stłuczka w centrum miasta (Aktualizacja) komentarze opinie

  • gość 2017-11-29 22:13:44

    A co z ostatnich 3 dni na J.P, i Krzeszowska ? Jadą jak bez rozumne ludzie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl