-5°C słabe opady śniegu

Stłuczka trzech aut - AKTUALIZACJA

Aktualności, Stłuczka trzech AKTUALIZACJA - zdjęcie, fotografia

Dziś w Biłgoraju doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na skrzyżowaniu ul. Długiej i ul. Jerzego Popiełuszki doszło do zderzenia trzech samochodów. Do wypadku doszło tuż po południu. Na skrzyżowaniu ulic Długiej i Jerzego Popiełuszki zderzyły się trzy pojazdy: bus relacji Biłgoraj - Lublin, samochód osobowy i ciężarowy. Na miejscu pracują służby ratunkowe, skrzyżowanie jest zamknięte dla ruchu.

Do wypadku doszło tuż po południu. Na skrzyżowaniu ulic Długiej i Jerzego Popiełuszki zderzyły się trzy pojazdy: bus relacji Biłgoraj - Lublin, samochód osobowy i ciężarowy. 

Na miejscu pracują służby ratunkowe, skrzyżowanie jest zamknięte dla ruchu.

AKTUALIZACJA

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54 latek z Biłgoraja, który kierował dostawczym mercedesem jadąc ul. Popiełuszki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Długą 19 latkowi z gminy Radecznica, który prowadził skodę.

W wyniku tego skoda wypadła ze swojego toru jazdy i uderzyła w autobus m-ki Mercedes. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Autobusem kierował 56 latek z gminy Biłgoraj wraz z nim podróżowały trzy pasażerki.

Do szpitala w Biłgoraju z obrażeniami ciała zostali przewiezieni kierowca skody i autobusu oraz 23 letnia pasażerka autobusu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Stłuczka trzech aut - AKTUALIZACJA komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-20 20:15:02

    Ajtam ajtam dra$miętę tylko. Blacharz zrobi je jak nówki.

  • gość 2017-11-21 20:16:42

    Jakiś dziadzio z Anmaru się przygapił?

  • Gość - niezalogowany 2017-11-21 21:28:59

    Stłuczka trzech aut. Chyba pier......cie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl