14°C pochmurno z przejaśnieniami

St. asp. Wojciech Oleszczak najpopularniejszym dzielnicowym

Komunikaty policji, Wojciech Oleszczak najpopularniejszym dzielnicowym - zdjęcie, fotografia

Znamy już laureata konkursu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu biłgorajskiego. Plebiscyt podzielony na dwa etapy, sondę internetową oraz test wiedzy, wyłonił zwycięzcę, którym został st. asp. Wojciech Oleszczak.

Znamy już laureata konkursu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu biłgorajskiego. Konkurs był przeprowadzany w ramach programu MSWiA "Dzielnicowy Bliżej Nas". Dzięki współpracy policji z lokalnymi mediami mieszkańcy naszego powiatu  mogli głosować na swoich dzielnicowych. Głosy można było też oddawać na gazetabilgorajska.pl.

Drugim etapem konkursu był test wiedzy, pisany przez dzielnicowych. W obydwu etapach zwycięzcą okazał się st. asp. Wojciech Oleszczak, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Józefowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy internautom za zaangażowanie.

 

St. asp. Wojciech Oleszczak najpopularniejszym dzielnicowym komentarze opinie

 • gość 2017-06-19 13:48:43

  bo to Nasz dzielnicowy :P

 • gość 2017-06-19 15:02:10

  A ja dwa lata mieszkam w Józefowie,, wcześniej w gminie Józefów i go nie znam, taki jest rozpoznawalny :D

 • gość 2017-06-20 06:06:07

  Ma chłop szczęście że Krowiarka u niego na rejonie nie chweduje bo by miał roboty ze mną za kaźdem rażą co Krowiarce odmawiam bungabunga.

 • gość 2017-06-20 11:48:08

  Co za cenzura, że blokują księdza Jacka Międlara na wszelkich portalach (youtube, vimeo, gloria, gdzie by nie było) za powiedzenie wprost o aktywności pedalskiej bpa Kaszaka i abpa Życińskiego?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl