-7°C słabe opady śniegu

Sportowy Dzień Kobiet

W sobotę, 10 marca 2018 r., na obiektach OSiR w Biłgoraju odbył się "Sportowy Dzień Kobiet". Impreza podzielona była na dwie strefy: sportowo-rekreacyjną i piękna.

 

W strefie sportowej trening rozpoczęła zumba z Zosią Badach, następnie odbyły się zajęcia hula hop z Agatą Wybranowską. Na koniec zaprezentowali się goście specjalni duet GYM BREAK – Katarzyna Kępka i Szymon Gaś, znani z mediów entuzjaści treningu funkcjonalnego oraz promotorzy aktywnego trybu życia.

Na siłowni ćwiczenia poprowadzili Adam Sarzyński – insanity i Aleksandra Kuna – tabata cross. Zajęcia te świetnie podkręcają metabolizm i spalają zbędne kalorie.

Na salce fitness odbyły się zajęcia sportowe na zdrowy kręgosłup. Zajęcia z piłką poprowadziła Aga Swacha, a z hatha joga – Sylwia Zawadzka-Czajka oraz z vinyasa flow joga – Aleksandra Gontarz.

Dopełnieniem Sportowego Dnia Kobiet była strefa piękna, która znajdowała się na arenie głównej hali. Można było tam skorzystać z całego szeregu zabiegów m.in.: spa, make-up, porad dietetycznych, porad fryzjerskich, brafittingu i wielu innych atrakcji. Były również relaksacyjne masaże. Były również konkursy z nagrodami.

Sportowy Dzień Kobiet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl