1°C bezchmurnie

Sport w skrócie

Inne, Sport skrócie - zdjęcie, fotografia

 

Plan sparingów Łady

Łada 1945 Biłgoraj ustaliła szczegółowy plan sparingów przed rundą rewanżową lubelskiej IV ligi. Trenerem zespołu seniorów został Bartłomiej Kowalik. Nowy trener Łady ostatnio prowadził  juniorów młodszych Łady i jednocześnie seniorów Orionu Dereźnia. Wcześniej był szkoleniowcem Tura Turobin. Biłgorajska drużyna wznawia treningi 10 stycznia i będzie trenować na obiektach w Biłgoraju. Rozegra 7 sparingów: 27.01. – Sokół Sieniawa (w Dachnowie), 03.02. – Orzeł Przeworsk (w Dachnowie), 10.02. – Sokół Nisko (w Dachnowie), 17.02. – Kłos Chełm, 24.02. – Grom Różaniec, 03.03. – Janowianka Janów Lubelski, 10.03. –  (w trakcie ustalania). 

Dwie reprezentacje  ZSBiO w badmintonie wśród  najlepszych w województwie

30 listopada 2017 r. w hali SP nr 4 w Zamościu po raz pierwszy w historii  rozegrano Finały Wojewódzkie w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców w kategorii Licealiada. Po wywalczeniu awansu w zawodach półfinałowych rozegranych w Chełmie zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców z biłgorajskiej "budowlanki" walczyła w strefie medalowej w Finale w Zamościu. Ostatecznie oba zespoły uplasowały się tuż za podium. W fazie grupowej dziewczęta wygrały z zespołami ZS nr 2 z Lubartowa i ZS nr 2 z Łukowa i uległy drużynie II LO z Lublina.  W meczu o brązowe medale uległy  zawodniczkom PSBiG z Lublina.  Chłopcy pokonali zespoły ZS nr 2 z Lubartowa i II LO  z Lublina i przegrali z drużyną II LO z Chełma. W meczu o brąz  zostali pokonani przez drużynę I LO z Lublina. W zawodach uczestniczyło osiem drużyn żeńskich i osiem drużyn męskich.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Marlena Grabias, Angelika Kukiełka, Natalia Zygmunt. Chłopcy zagrali w składzie: Wojciech Gierula, Łukasz Ziomek, Maciej Cieliczka. Wielkie gratulacje dla reprezentacji naszego powiatu !

Andrzejkowa Joga

Joga to świetny sposób na relaks, ale również metoda, by zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję. Można było przekonać się o tym przychodząc na otwarte, bezpłatne zajęcia jogi, które odbyły się w minioną środę w salce fitness OSiR w Biłgoraju.

Sympatycy tej formy ruchu tym razem ćwiczyli pod okiem dwóch instruktorów.  Ćwiczenia poprowadziły Aleksandra Gontarz i Sylwia Zawadzka-Czajka. Tradycyjnie na zakończenie odbyło się losowanie nagród oraz można było spróbować zdrowych pyszności.

Andrzejki na sportowo

 

Cztery reprezentacje biłgorajskich szkół podstawowych w czwartek, 20 listopada br. wzięły udział w Andrzejkach na Sportowo, czyli igrzyskach rekreacyjno sportowych.

Po powitaniu przybyłych gości rozpoczęły się rozgrywki sportowe, w których uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja szkół.

Przybyłe grono bardzo aktywnie angażowało się w zabawę. Wszyscy uczestnicy byli wygranymi, gdyż potrafili wspólnie spędzić czas i dobrze się bawić. Każda szkoła otrzymała sprzęt sportowy ufundowany przez Burmistrza Miasta Biłgoraj Pana Janusza Rosłana.

 

Sport w skrócie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl