-8°C śnieg

Potrącenie w Józefowie

Wypadki drogowe, Potrącenie Józefowie - zdjęcie, fotografia

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w godzinach porannych w Józefowie na ul. Kościuszki. Potrącony przez kierującą pojazdem marki Fiat rowerzysta z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu w Zamościu. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w godzinach porannych w Józefowie na ul. Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-letnia mieszkanka Józefowa, która kierowała samochodem osobowym m-ki Fiat nie zauważyła jadącego w tym samym kierunku rowerzysty i potrąciła go. Poszkodowany mężczyzna, 67-latek z gminy Józefów w wyniku uderzenia przez pojazd przewrócił się na jezdnię. 61-latka nie zostawiła poszkodowanego mężczyzny i zawiozła go do pobliskiego ośrodka zdrowia.

Jak się jednak okazało, 67-latek doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala w Zamościu. Kierująca fiatem tłumaczyła policjantom, że nie zauważyła rowerzysty ponieważ oślepiło ją słońce. Kobieta była trzeźwa.

Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

JK

Potrącenie w Józefowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-19 19:43:32

    Te kobietę trzeba wysłać na kurs udzielania pierwszej pomocy zamiast wezwać karetkę pogotowia cierpiącego jeszcze wozila samochodem wstyd Pani kierująca

  • gość 2017-10-20 15:08:09

    Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2010jf@popk.pl

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl