-7°C słabe opady śniegu

Pośpiech nie popłaca

Komunikaty policji, Pośpiech popłaca - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość dopuszczalną w terenie zabudowanym. Nieroztropni mężczyźni stracili uprawnienia na trzy miesiące, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi.

W miniony weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość dopuszczalną w terenie zabudowanym.

Jako pierwszy na policyjny radar wpadł 27-letni kierowca pojazdu marki Honda, mieszkaniec gminy Laszki, który jechał w piątkowe popołudnie przez Korczów z prędkością 105 km/h. Z kolei w niedzielę około godziny 17.00 36-latek z powiatu leżajskiego, który kierował samochodem marki Volkswagen, został zatrzymany do kontroli w Soli. Mężczyzna w terenie zabudowanym prowadził pojazd też z prędkością ponad 100 km/h. Kierowcy stracili uprawnienia na trzy miesiące, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi.

– Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych  przypomina sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Pośpiech nie popłaca komentarze opinie

  • gość 2018-03-18 11:52:11

    dlaczego dostali punkty karne jezeli zostalo zabrane prawo jazdy

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl