-7°C słabe opady śniegu

Policjant uratował nastolatka. Drugi 15-latek zmarł

Aktualności, Policjant uratował nastolatka Drugi latek zmarł - zdjęcie, fotografia

Wczoraj (21 listopada) policjant z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju będąc w czasie wolnym udzielił pierwszej pomocy nastolatkowi.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00 na terenie przy cmentarzu na ul. Konopnickiej w Biłgoraju. Policjant z KPP Biłgoraj, w czasie wolnym od służby, zauważył nieprzytomnego chłopaka. Policjant zareagował błyskawicznie. Natychmiast podjął się próby reanimacji nastolatka. Kiedy zauważył u niego funkcje życiowe, wezwał karetkę pogotowia. Chłopak został zabrany do szpitala.
Z naszych informacji wynika, że nastolatek mógł być pod wpływem substancji odurzających. Pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować jego kolegi, który także mógł zażyć nieznane substancje odurzające.
W tej sprawie trwa postępowanie pod nadzorem prokuratory. Zarządzona została także sekcja zwłok. 

AKTUALIZACJA

Nasze informacje potwierdza rzecznik biłgorajskiej komendy. - Potwierdzamy, że w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych jeden chłopiec w w wieku 15 lat Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Z informacji jakie posiadamy na chwilę obecną jego stan jest stabilny. Drugi chłopiec również 15 latek tego samego dnia w godzinach wieczornych przewieziony został do szpitala w Biłgoraju. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia - wyjaśnia sierż. szt. Joanna Klimek, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Policjant uratował nastolatka. Drugi 15-latek zmarł komentarze opinie

 • gość 2017-11-22 16:30:22

  Jak on wlazł na teren ogrodzonego cmentarza. Te krzaki z fotografii to teren po byłym BEPiE. Więc gdzie to było?.

 • gość 2017-11-22 22:23:42

  Co to dziecko zrobiło. Nie wiem co napisać. Sama mam nastolatkę. Trudne rozmowy dzieci z rodzicami.Dziecko .

 • gość 2017-11-23 16:19:43

  tak strasznie żal ...

 • Gościu - niezalogowany 2017-11-23 20:16:00

  Moim zdaniem cos w życiu tego chłopaka na pewno zawiodło, może zabrakło zrozumienia, może nieodpowiedni ludzie w nieodpowiednim czasie, szkoda bo mógł w życiu jeszcze dużo osiągnąć...

 • Anonimowy - niezalogowany 2017-11-24 12:00:53

  Zrobić tak jak mówił Korwin Mikke zalegalizować WSZYSTKO ! Ćpuny się zaćpają i będzie spokój... SELEKCJA NATURALNA !!!

 • Gość - niezalogowany 2017-11-29 16:33:48

  Ludzie gadają głupoty

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl