-7°C słabe opady śniegu

Pobili i okradli bezdomnego

Biłgorajscy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali trzech sprawców rozboju. Jak ustalili mundurowi dwóch mężczyzn i kobieta pobili i okradli na dworcu PKS w Biłgoraju bezdomnego mężczyznę. Cała trójka przebywa w policyjnym areszcie. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Biłgorajscy policjanci  z sekcji patrolowo – interwencyjnej w bezpośrednim pościgu zatrzymali trzech sprawców rozboju. Jak wynika z ustaleń w środę około godziny 23:00 na dworcu PKS w Biłgoraju dwóch mężczyzn i  kobieta pobili i okradli bezdomnego mężczyznę. Zabrali mu  pieniądze, dokumenty i część garderoby. Poszkodowany 56 latek był nietrzeźwy, miał w organizmie niespełna trzy promile alkoholu.

56 latek  podał policjantom rysopis jednego ze sprawców. Mundurowi udali się we wskazany rejon, gdzie w okolicy dworca PKS zauważyli odpowiadającego rysopisowi  mężczyznę w towarzystwie dwóch osób. Wszyscy zostali  zatrzymani  i osadzone w policyjnym areszcie. To mieszkańcy Biłgoraja w wieku 39 i 34 lat oraz  28 letnia mieszkanka gminy Biszcza. Wszyscy jak wykazał policyjny alkomat znajdowali się w stanie nietrzeźwości. W chwili zatrzymania mieli przy sobie skradzione poszkodowanemu przedmioty.

Wczoraj cała trójka usłyszała zarzuty. Biłgorajscy policjanci wystąpili do Prokuratury z wnioskiem o zwrócenie się do Sądu o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Biłgoraj

Pobili i okradli bezdomnego komentarze opinie

 • ak - niezalogowany 2017-08-04 22:44:13

  Mnie by wpadli w łapy te gnojki. Śmieci jesteście ludzkie śmieci.

 • gość 2017-08-04 22:46:42

  Jesteście gorszymi śmieciami jak te uciekiniery bytomskie.

 • ak® - niezalogowany 2017-08-05 12:14:13

  Degeneraci . Zatrudnijcie się w black red white a potem w wyniku zaplecowych oszczerstw ograniczeni umysłowo Prezesi zwolnią to też bycie bezdomnym może was czekać. Te oszczecze świnie brw to robią nagłe blokady wstępu dla ofiar oszczerców. Deprawatorzy Prezesi współokradają ofiary i pilotują udupianie ofiar protegowanych w sądach. Inne złodziejskie wyzyskiwacze prywaciarze też gnoją i wysadzają w bezrobocie pracowników niewolników . Dziś ONI jutro WAS może dopaść zmanipulowana nędza !!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2017-08-05 18:00:03

  Jaki areszt tymczasowy. Jak ja ich pod kauflandem wczoraj po 21 widzialem jak pety ze smietnika wyciagali i zaczepiali ludzi pod sklepem. Cala trojkal a nawaleni jak szpaki.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl