-8°C śnieg

Pijany jechał pod prąd na rondzie

Komunikaty policji, Pijany jechał prąd rondzie - zdjęcie, fotografia

Na taką przejażdżkę wybrał się 42-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie wsiadł na rower. Wjeżdżając na rondo pomylił kierunki i doprowadził do zderzenia z oplem.

Był poniedziałkowy poranek, około godz. 8.00. W Biłgoraju na rondzie łączącym ulice Zamojską, Przemysłową i Leśną doszło do zdarzenia z udziałem rowerzysty. Jak opisuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju, 48-latek z Biłgoraja, który kierował oplem, jechał ul. Zamojską w kierunku ul. Kościuszki. Na rondzie z ul. Przemysłowej pod prąd wyjechał rowerzysta. Był to 42-letni mieszkaniec Biłgoraja. Cyklista był kompletnie pijany. Policyjny alkomat wykazał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia maska i zderzak opla zostały uszkodzony. Kierowca opla był trzeźwy. Kierowcom nic się nie stało.

Przejażdżka pijanego rowerzysty może go teraz sporo kosztować. Zostanie przeciwko niemu skierowany wniosek do sądu. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu.

Pijany jechał pod prąd na rondzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl