-5°C słabe opady śniegu

Pijani koledzy na motorowerach

Komunikaty policji, Pijani koledzy motorowerach - zdjęcie, fotografia

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj rano w Różańcu w gminie Tarnogród. W trakcie podróży 23 latek najechał na nierówności w drodze, przewrócił się i doznał poważnych obrażeń. Zarówno on jaki i jego 25 letni kompan byli nietrzeźwi.

Źle skończyła się poranna podróż dla dwóch młodych mieszkańców gminy Tarnogród. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 25 latek kierujący motorowerem Romet i 23 latek jadący peugeotem wybrali się do znajomego z sąsiedniej miejscowości. Mężczyźni jechali drogą gruntową być może z uwagi na stan swej nietrzeźwości.  Okazało się, bowiem, że 25 latek miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu a jego kompan ponad promil. W trakcie jazdy młodszy z mężczyzn najechał na nierówności w drodze, wskutek czego odniósł poważne obrażenia i pozostaje w szpitalu. Pomoc wezwał na miejsce jego nietrzeźwy kolega. Obecnie trwa szczegółowe ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

KPP w Biłgoraju

Pijani koledzy na motorowerach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-05 13:31:27

    Niepublicznymi drogami można jechać pijany. Ale za szkody itak jest odpowiedzialność cywilna. Moje pole moja droga to jade sram i rzygam. Pytanie tylko czy byli złapani na publicznej czy niepublicznej drodze. Swoją drogą w życiu słyszałem kilka opowieści jak to w ramach posesji pili wódke w samochodzie a policja sie uczepiła i dawaj wnioskować oszczerczo do sądu . Komentujcie prosze. Ja pijany to polami jade .Ostatnio w poprzek rydlin kartofli to mnie wytrząsło na rzyganie . Szambowozem można jechać po pijaku ale trzeba spełniać dwa warunki. Mianowicie jechać z gównem od jakiegoś lokalnego fiszy i nie szybciej jak 20 km/ h .

  • gość 2017-08-06 09:43:58

    Jechali polna droga. A ze po pijaku to ich sprawa. Co to za sensacja? O czym tu taj pisać? Wywrotki się zdarzają każdemu. I mimo iz byli pod wpływem umieli sie zachować własciwie i wezwali pomoc. odpowiedzialnoscia tez sie wykazali bo pojechali p[olna droga zamiast ulicą. Mozliwe ze jakby pojechali ulica to by nic sie nie stało i by dojechali bez wypadku. Tego sie juz nie dowiemy. Ale robic z tego sensacje--- żenada.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-10 20:25:12

    Gdyby ci przejechał dziecko na polnej drodze inaczej byś PISał jeden z drugim !

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl