-8°C słabe opady śniegu

Nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu

Komunikaty policji, ustąpiła pierwszeństwa skrzyżowaniu - zdjęcie, fotografia

Mieszkanka Zamościa jadąc ul. Komorowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Opla. W wyniku zdarzenia pasażerka z którą podróżowała kobieta trafiła do szpitala.

10 marca około godziny 23:00 kierująca pojazdem marki Citroen jadąc ul. Komorowskiego w Biłgoraju na skrzyżowaniu z ul. Bohaterów Monte Cassino nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo drogą z pierwszeństwem kierującemu samochodem marki Opel, 42 letniemu mieszkańcowi Biłgoraja. W wyniku zdarzenia oba pojazdy zostały mocno uszkodzone. Pasażerka citroena została przewieziona do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Kierującej za nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy. 41-latka odpowie również przed Sądem.

Nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu komentarze opinie

  • gość 2018-03-12 20:32:52

    O i znowu mamy ciekawy precedens. Za zwyke wymuszenie pierwszenstwa przejazdu kierujacej zabrało prawo jazdy. Niewazne zasłabła czy sie zagapiła czy miała ine dolegliwosci. Prawko poleciało. Czyli teraz wychodzi ze za jakakolwiek kolizja stracisz uprawnienia do kierowania. Ja rozumiem zeby zatrzymac prawo jazdy za razace naruszenie przpisów ale za takie cos? Zwykła stłuczka i juz. To az tak zle z szkołami jazdy ze trzeba zabierac prawka tym co juz je zdobyli. I to zdobycie własnie tez jest ciekawe. łatwiej za granica zdac kurs pilotazu samolotu niz u nas prawo jazdy,. Tak własnie jest I zeby jeszcze było ciekawiej to tam prawo jazdy zdaje sie o wiele łatwiej . I jest o wiele mniej wypadjków. A my jak zwykle na szarym koncu. No bo mamy takie drogi jakie mamy kazdy wie . Ale wszysko to ina kierowców jest. Pewnie ze kierowców. Samochod sam sie nie prowadzi a droga sama sie nie naprawi,. Czyli kierowcy winnmi jak nic. I tak trzymac. Nie ma to jak pozytywne nastawienie. Hehehe

  • gość 2018-03-13 13:02:50

    Jak wszyskim pozabiera to dopiero beda mieli spokój:) Nikt im nie bedzie robił stłuczek .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl