1°C bezchmurnie

Mieszkaniec Bukowiny popełnił samobójstwo

Komunikaty policji, Mieszkaniec Bukowiny popełnił samobójstwo - zdjęcie, fotografia

Nie żyje 65-letni mieszkaniec gminy Biszcza. W minioną niedzielę mężczyzna odebrał sobie życie.

Do tragedii doszło w Bukowinie (gmina Biszcza). Z naszych informacji wynika, że 65-letni mężczyzna na terenie własnej posesji popełnił samobójstwo. W minioną niedzielę (3 grudnia) około godz. 13.00 mężczyzna prawdopodobnie powiesił się. Zdarzenie potwierdza biłgorajska policja, jednak szczegółów nie chce zdradzać.

Przypadków samobójstw, do których dochodziło na terenie naszego powiatu w ostatnich latach, jest, niestety, dużo więcej. W tym roku w Święto Trzech Króli młody mieszkaniec gminy Potok Górny odebrał sobie życie. 28-latek wyszedł rano z domu. Zaniepokojeni domownicy zaczęli szukać mężczyzny. Niestety, kiedy go odnaleźli, było już za późno na ratunek. Młody mężczyzna już nie żył. Prawdopodobnie powiesił się w pobliskim lesie, niedaleko własnego domu.

W maju ubiegłego roku w toalecie jednej ze stacji paliw na terenie powiatu biłgorajskiego ujawnione zostało wiszące na pasku od spodni ciało 24-latka z gm. Frampol. Mężczyzna zabrany został karetką do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie.

 Ponad rok temu wędkarz wybrał się nad staw znajdujący się przy ul. Nadstawnej w Tarnogrodzie. W pewnym momencie zauważył, że coś wisi na drzewie. Tego dnia było pochmurno, zapadał zmrok, dlatego mężczyzna nie był pewny, czy widzi ciało człowieka. Postanowił zawiadomić policję. Na miejsce przybyły odpowiednie służby. Ciało wisiało na wysokości 3 metrów. Na miejscu zdarzenia obecni byli strażacy i prokurator, który zabezpieczył ciało do badań sekcyjnych. Przy mężczyźnie nie było żadnych dokumentów. Jednak już następnego dnia ustalono, że denatem był 50-letni mieszkaniec gm. Biszcza.

Mieszkaniec Bukowiny popełnił samobójstwo komentarze opinie

  • gość 2017-12-06 15:51:36

    A tak nam sie dobrze zyje coraz lepiej i lepiej. Wszyscy niemal piej z zachwytu nad tym dobrobytem. To czemu tylu ludzi nie chce dalej zyc w tym dsobrobycie tylko woli ze soba skonczyc. Czemu??

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl