-7°C słabe opady śniegu

Majewski spełnił swe marzenie nad Tanwią

Szymon Majewski, znany polski dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk i aktor, z sentymentem wraca... nad Tanew! Uciął sobie nawet na brzegu drzemkę, jak w czasach młodości.

"W końcu! Marzenie spełnione! Drzemka nad Tanwią, tam gdzie jeździłem na wakacje będąc brzdącem!" – napisał Szymon Majewski na swoim oficjalnym profilu społecznościowym. Zamieścił także zdjęcie, na którym widać rzekę i jego, śpiącego pod kocem na brzegu. 

Niestety, Szymon nie podał dokładnej lokalizacji. Ale i tak jego wpis wywołał lawinę komentarzy internautów. – Panie Szymonie, jak nad Tanew to zapraszamy Ranczo-Pisklaki – napisała Jagoda. – Jeździłam tam i ja przez 12 lat, całe moje dzieciństwo. Na wyjazd na Szostaki (koło Biłgoraja) czekałam zawsze z niecierpliwością – skomentowała Justyna. – Drzemka nad Tanwią? Ale tam są te słynne Szumy – dodała Katarzyna. – Szumy nad Tanwią, zazdroszczę i gratuluję spełnienia marzenia – kontynuowała Monika. – Mieszkam 100 m od Tanwi, super tereny – napisała Marzena.

Wpis Szymona Majewskiego opublikowany był 17 czerwca br. Ma już 2,5 tys. polubień i 44 ponownych udostępnień.  

Majewski spełnił swe marzenie nad Tanwią komentarze opinie

 • gość 2017-06-19 21:40:23

  Dzieciństwo i wczesną młodość przeżyłem nad Tanwią a dorosłe życie nad Wisłą w Puławach. Teraz, na emeryturze mam marzenie żeby Tanwią, Sanem i Wisłą przepłynąć od miejsca urodzenia do miejsca zamieszkania.

 • Gość - niezalogowany 2017-06-20 13:43:22

  A mnie Krowiarka drugi raz rozprawiczala nad Tanwią ;) aż ryby nie mogły spać i było je czuć. P

 • gość 2017-06-21 17:36:54

  Chlesz być teleportowany ? To wejdź do brwsa na krzesxowską 63 i powiedz żeś ak to teleportują cię i długo nie wyjdziesz z ich skorumpowanego sądu :) na kościuszki 29. Bojówki gratisem w bonusie z podpisem króla pajaca t.ch.

 • Gość - niezalogowany 2017-06-21 22:19:56

  Najlepiej w Harasiukach nad Tanwią :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl