17°C bezchmurnie

Licytuj i pomóż

Aktualności, Licytuj pomóż - zdjęcie, fotografia

Dzięki grupie sympatyków zwierząt na portalu społecznościowym Facebook powstał bazarek "Pomoc dla zwierząt w Przytulisku w Józefowie". Przedmioty można licytować, a uzbierana kwota trafi do potrzebujących psiaków.

 

Pomysłodawcy bazarku podkreślają, że wszystko zorganizowano z myślą o wspaniałych zwierzakach, których zły los skazał na brak swojego domu. Pieski znajdują się w Przytulisku w Józefowie. – Obecnie przebywa tam 30 psów i wiemy, że przywożone są następne. Bardzo chcemy pomóc im przetrwać zimę. Pieski mieszkają w budach (nie wszystkie są ocieplone), jedzą zlewki z pobliskiej restauracji, a na terenie przytuliska nie ma bieżącej wody. Psy nie są wyprowadzane na spacery, są na łańcuchach – twierdzą organizatorzy.

Zamysłem jest, aby zmienić tę sytuację. Kupić karmę, ocieplić budy, jeżeli wystarczy środków kupić koce i zabawki. Pomysłodawcy chcą także wesprzeć Demi, która została zabrana z przytuliska i po leczeniu przebywa w hoteliku, czekając na dom stały.

Organizatorami bazarku są: Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Podaj Łapę" oraz grupa młodzieży z I LO im. ONZ w Biłgoraju "ONZ pomaga zwierzętom".

 Bazarek trwa do 19 listopada do godz. 20.00. Wystawiane fanty będą ponumerowane, aby łatwiej było zapanować nad licytacją. Po zakończeniu bazarku nastąpi pełne rozliczenie wpłat i wydatków. Wydarzenie można znaleźć na Facebooku, wpisując "Bazarek - Pomoc dla zwierząt w Przytulisku w Józefowie".

Licytuj i pomóż komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl