-7°C słabe opady śniegu

Kierowali na podwójnym gazie

Komunikaty policji, Kierowali podwójnym gazie - zdjęcie, fotografia

W ciągu niecałej doby policjanci biłgorajskiej jednostki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy amator jazdy na podwójnym gazie „wpadł” około 22 w piątek, drugi około 20 tej wczoraj. Mężczyźni odpowiadać będą przed sądem. Grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

W ciągu niecałej doby policjanci biłgorajskiej jednostki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy amator jazdy na podwójnym gazie „wpadł” około 22 w piątek. 58 latek z gminy Księżpol zatrzymany został do kontroli w Korchowie Pierwszym. Jak się okazało mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu m-ki Renault mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

  Z kolei wczoraj wieczorem około 20 tej 47 latek z gminy Harasiuki kierował w stanie nietrzeźwości ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Kolonia Malennik. Jak wykazał policyjny alkomat miał w organizmie niespełna promil alkoholu.

  Obaj panowie nie dość, że kierowali w stanie nietrzeźwości to jeszcze nie posiadali przy sobie dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej. Teraz 58 i 47 latek tłumaczyć się będą przed sądem. Grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

JK

Kierowali na podwójnym gazie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl