-7°C słabe opady śniegu

Kierował pod wpływem amfetaminy

Komunikaty policji, Kierował wpływem amfetaminy - zdjęcie, fotografia

Na przejażdżkę pod wpływem narkotyków wybrał się mieszkaniec gminy Biszcza. Jak wykazał test przeprowadzony przez policjantów mężczyzna wsiadł za kierownicę, choć wcześniej zażył amfetaminę.

W nocy, z soboty na niedzielę, patrol biłgorajskiej drogówki zatrzymał do kontroli drogowej na ul. Cegielnianej kierowcę forda. Za kierownicą pojazdu siedział 28-latek z gminy Biszcza. - Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie, że może znajdować się on pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Jak wykazał policyjny alkomat mężczyzna był trzeźwy jednak przeprowadzony przez mundurowych test na zawartość środków odurzających wykazał, że jest pod działaniem amfetaminy - opisuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju. Ponadto w pojeździe mężczyzny policjanci ujawnili niewielką ilości tego narkotyku.

28-latek  został zatrzymany, podobnie jak jego uprawnienia do kierowania  Mężczyzna został już przesłuchany. Teraz stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków.

Kierował pod wpływem amfetaminy komentarze opinie

  • DT - niezalogowany 2017-12-04 13:48:19

    Są jeszcze dobre dzieciaki! Stara dobra amfetamina, nie żadne tam dopalacze!

  • gość 2017-12-04 13:49:24

    skad ten agent?

  • gość 2017-12-04 18:41:27

    hehe to nieżle

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl