1°C bezchmurnie

Jeden pijany, drugi rajdowiec

Komunikaty policji, Jeden pijany drugi rajdowiec - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend 59-latek z Przemyśla i 39-latek z gminy Aleksandrów utracili prawo jazdy. Pierwszy z nich przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym, drugi kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn. Pierwszy mężczyzna mieszkaniec Przemyśla kierując pojazdem marki BMW w Korczowie przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 59 km jadąc 109 km/h.

Drugi mężczyzna mieszkaniec gm. Aleksandrów kierując pojazdem marki Volkswagen Golf został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Tereszpol Kukiełki, w trakcie której został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem niespełna 2 promili. Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy.

59-latek z Przemyśla otrzymał również wysoki mandat i punkty karne. Natomiast nietrzeźwy kierujący stanie przed Sądem, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

JK

Jeden pijany, drugi rajdowiec komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-06-20 06:45:19

    Bezmigaczowcy albo im podobni matoły co wrzucają migacza podczas wykonywania skrętu i trzy metry przed zakrętem to też są pobratymcy rajdowców ale debile.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl