10°C mgła

Hałas z głośników przeszkadzał mieszkańcom

Nasze interwencje, Hałas głośników przeszkadzał mieszkańcom - zdjęcie, fotografia

 
Mieszkańcy bloków znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła mieli dość słuchania kilku Mszy św. dziennie oraz wszystkich nabożeństw pogrzebowych i ślubnych. Napisali pismo do proboszcza, aby wyłączył zewnętrzne głośniki przy kościele.

Mowa o mieszkańcach bloków znajdujących się przy ul. Kościuszki 25 i 27 w Józefowie. Zlokalizowane są one w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła. Postanowili zwrócić się do proboszcza parafii Zenona Mrugały o wyciszenie głośników zewnętrznych. – Zwracamy się z prośbą o wyciszenie bądź przekierowanie głośników umieszczonych na zewnątrz kościoła. Są one bowiem skierowane bezpośrednio na blok. W pobliżu kościoła natężenie dźwiękowe jest znośne, ale przy blokach zwiększone wielokrotnie – twierdzą mieszkańcy. Dodają, że w efekcie słyszą w domach Msze codzienne, niedzielne, pogrzeby, śluby i inne uroczystości. 

Tematem zajęła się Rada Duszpastersko-Ekonomiczna parafii. W związku z licznymi protestami parafian dotyczącymi wyłączenia nagłośnienia kościoła odbyło się zebranie. – Ponieważ dotychczasowy system nagłośnienia nie sprawdził się, bo był uciążliwy dla mieszkańców okolicznych domów, postanowiono zmienić nagłośnienie w taki sposób, aby osobom przebywającym na placu przykościelnym umożliwić właściwe uczestnictwo w nabożeństwach czytamy w odpowiedzi Rady Duszpastersko-Ekonomicznej. 

Sprawa została pomyślnie załatwiona. Na prośbę mieszkańców głośniki zostały wyłączone.

Hałas z głośników przeszkadzał mieszkańcom komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-08-10 19:22:04

  U nas w Biłgoraju w puszczy jest to samo...można dostać nie powiem czego od tych dzwonów z kościoła za chwilę z cerkwi,są przerażające...budzą co rano,nie mnie bo pracuję jednak dzieci dostają nerwicy i za nic tłumaczenia. Ratunku!!!

 • Gość - niezalogowany 2017-08-10 19:56:53

  Jak ktos przychodzi do Pana Boga to w chodzi do kościoła a nie na piknik

 • uu - niezalogowany 2017-08-11 08:22:55

  Diabeł was wszystkich zje zobaczycie!

 • gość 2017-08-12 14:06:55

  Winning lottery,lotto spells,football betting Spell and winning of casino gambling Games Email him now: http://ultimatespellcast.com/index.html Hey Guys....I am so happy for the great work Dr. Trust did for me after i won 50,000.00 million dollars. I am so overwhelmed and grateful to you and the magic you have done that make me win millions of dollars in lottery. I would like to say,-Thank you. I was on the edge of losing my house and so many things around me, so I asked a spell from you, so that I will be able to save my house and come up with payment options. He help me with his magic spell and i win 50,000.000. {FIFTY MILLION DOLLARS} all thinks goes to Dr. Trust for what him has just done for me. Sure enough,-what I asked for. You have proven over and over again, that you are the best spell caster. Any body out there that is reading this my testimony,you have to hurry and get in touch with the spell cast,so that he can help you to win the lottery. Emai: Ultimatelotteryspell@yahoo.co.uk or Ultimatespellcast@gmail.com Check on his website: http://ultimatespellcast.com/index.html WhatApp or call him now: +2348156885231

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl